ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion



  Αποτελέσματα - 22η αγ. (29.02.2020)
Βαθμολογία

ΚατάταξηDESC   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Πιερικός 52 42:4 21 16 4 1 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
2 Θησέας Αγριάς 40 42:29 21 13 1 7 ΝίκηΝίκηΝίκηΗτταΗττα
3 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 37 30:24 21 11 4 6 ΝίκηΗτταΝίκηΝίκηΙσοπαλία
4 Καρίτσα ΑΕ 37 36:14 21 10 7 4 ΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
5 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 33 23:19 21 9 6 6 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκη
6 Αλμυρός 32 23:19 21 9 5 7 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
7 Σέλλανα ΑΟ 31 22:22 21 8 7 6 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΗτταΗττα
8 Αταλάντη ΑΠΟ 28 25:31 21 9 1 11 ΗτταΝίκηΗτταΝίκηΗττα
9 Δίας Δίου ΟΦ 25 18:31 21 8 1 12 ΗτταΝίκηΝίκηΗτταΗττα
10 Μετέωρα ΑΣ 25 23:22 21 6 7 8 ΝίκηΗτταΗτταΝίκηΙσοπαλία
11 Διαγόρας Στεφανοβικείου 24 19:25 21 6 6 9 ΗτταΗτταΗτταΝίκηΝίκη
12 Οικονόμος Τσαριτσάνης 22 18:26 21 5 7 9 ΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΗττα
13 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 21 30:39 21 5 6 10 ΗτταΗτταΗτταΗτταΝίκη
14 Ποταμιά ΑΟΜΧ 2 7:53 21 0 2 19 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα

ΚατάταξηDESC   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Πιερικός 26 23:0 10 8 2 0 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
2 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 25 18:5 10 8 1 1 ΝίκηΗτταΝίκηΝίκηΙσοπαλία
3 Θησέας Αγριάς 24 26:10 10 8 0 2 ΝίκηΝίκηΝίκηΗτταΗττα
4 Αταλάντη ΑΠΟ 24 19:10 10 8 0 2 ΗτταΝίκηΗτταΝίκηΗττα
5 Καρίτσα ΑΕ 22 20:5 11 6 4 1 ΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
6 Δίας Δίου ΟΦ 21 13:9 11 7 0 4 ΗτταΝίκηΝίκηΗτταΗττα
7 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 20 13:8 11 6 2 3 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκη
8 Σέλλανα ΑΟ 18 12:9 10 5 3 2 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΗτταΗττα
9 Αλμυρός 18 12:11 11 5 3 3 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
10 Μετέωρα ΑΣ 17 15:6 11 4 5 2 ΝίκηΗτταΗτταΝίκηΙσοπαλία
11 Οικονόμος Τσαριτσάνης 15 16:14 11 4 3 4 ΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΗττα
12 Διαγόρας Στεφανοβικείου 14 11:10 11 3 5 3 ΗτταΗτταΗτταΝίκηΝίκη
13 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 11 18:18 10 3 2 5 ΗτταΗτταΗτταΗτταΝίκη
14 Ποταμιά ΑΟΜΧ 2 5:22 10 0 2 8 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα

ΚατάταξηDESC   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Πιερικός 26 19:4 11 8 2 1 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
2 Θησέας Αγριάς 16 16:19 11 5 1 5 ΝίκηΝίκηΝίκηΗτταΗττα
3 Καρίτσα ΑΕ 15 16:9 10 4 3 3 ΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
4 Αλμυρός 14 11:8 10 4 2 4 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
5 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 13 10:11 10 3 4 3 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκη
6 Σέλλανα ΑΟ 13 10:13 11 3 4 4 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΗτταΗττα
7 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 12 12:19 11 3 3 5 ΝίκηΗτταΝίκηΝίκηΙσοπαλία
8 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 10 12:21 11 2 4 5 ΗτταΗτταΗτταΗτταΝίκη
9 Διαγόρας Στεφανοβικείου 10 8:15 10 3 1 6 ΗτταΗτταΗτταΝίκηΝίκη
10 Μετέωρα ΑΣ 8 8:16 10 2 2 6 ΝίκηΗτταΗτταΝίκηΙσοπαλία
11 Οικονόμος Τσαριτσάνης 7 2:12 10 1 4 5 ΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΗττα
12 Αταλάντη ΑΠΟ 4 6:21 11 1 1 9 ΗτταΝίκηΗτταΝίκηΗττα
13 Δίας Δίου ΟΦ 4 5:22 10 1 1 8 ΗτταΝίκηΝίκηΗτταΗττα
14 Ποταμιά ΑΟΜΧ 0 2:31 11 0 0 11 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα


  Πλέι οφ ανόδου στην Γ' (football league)    υποβιβασμός στο τοπικό 

Βαθ. = βαθμοί Γκολ = Γκολ υπέρ:κατά Αγ. = αγώνες Ν = νίκες Ι = ισοπαλίες Η = ήττες Φόρμα = Τελευταία Παιχνίδια

Copyright © 2009-2020 ΣΦΙΠ. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.