ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion



  Αποτελέσματα - 12η αγ. (08.12.2019)
Βαθμολογία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Πιερικός 28 20:2 11 9 1 1 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
2 Καρίτσα ΑΕ 21 23:9 11 6 3 2 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΗτταΝίκη
3 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 20 15:14 11 6 2 3 ΝίκηΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλία
4 Θησέας Αγριάς 19 20:13 11 6 1 4 ΗτταΝίκηΗτταΝίκηΗττα
5 Σέλλανα ΑΟ 17 10:8 11 4 5 2 ΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΗτταΙσοπαλία
6 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 16 11:8 11 4 4 3 ΗτταΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΗττα
7 Αταλάντη ΑΠΟ 16 12:14 11 5 1 5 ΗτταΝίκηΗτταΗτταΝίκη
8 Αλμυρός 14 12:13 11 4 2 5 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΗτταΝίκη
9 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 14 18:15 11 3 5 3 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
10 Οικονόμος Τσαριτσάνης 14 9:10 11 3 5 3 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΝίκηΗττα
11 Μετέωρα ΑΣ 11 8:12 11 2 5 4 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΝίκηΙσοπαλία
12 Δίας Δίου ΟΦ 10 11:23 11 3 1 7 ΝίκηΗτταΝίκηΗτταΗττα
13 Διαγόρας Στεφανοβικείου 8 7:15 11 1 5 5 ΝίκηΗτταΙσοπαλίαΗτταΙσοπαλία
14 Ποταμιά ΑΟΜΧ 2 5:25 11 0 2 9 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Καρίτσα ΑΕ 16 17:3 6 5 1 0 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΗτταΝίκη
2 Θησέας Αγριάς 15 13:2 6 5 0 1 ΗτταΝίκηΗτταΝίκηΗττα
3 Αταλάντη ΑΠΟ 15 10:5 6 5 0 1 ΗτταΝίκηΗτταΗτταΝίκη
4 Πιερικός 13 9:0 5 4 1 0 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
5 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 12 9:5 5 4 0 1 ΝίκηΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλία
6 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 11 6:2 6 3 2 1 ΗτταΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΗττα
7 Αλμυρός 10 8:5 5 3 1 1 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΗτταΝίκη
8 Δίας Δίου ΟΦ 9 7:5 5 3 0 2 ΝίκηΗτταΝίκηΗτταΗττα
9 Οικονόμος Τσαριτσάνης 8 8:7 5 2 2 1 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΝίκηΗττα
10 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 8 12:9 6 2 2 2 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
11 Σέλλανα ΑΟ 8 5:4 5 2 2 1 ΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΗτταΙσοπαλία
12 Μετέωρα ΑΣ 7 2:2 6 1 4 1 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΝίκηΙσοπαλία
13 Διαγόρας Στεφανοβικείου 4 4:6 5 0 4 1 ΝίκηΗτταΙσοπαλίαΗτταΙσοπαλία
14 Ποταμιά ΑΟΜΧ 2 5:11 6 0 2 4 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Πιερικός 15 11:2 6 5 0 1 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
2 Σέλλανα ΑΟ 9 5:4 6 2 3 1 ΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΗτταΙσοπαλία
3 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 8 6:9 6 2 2 2 ΝίκηΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλία
4 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 6 6:6 5 1 3 1 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
5 Οικονόμος Τσαριτσάνης 6 1:3 6 1 3 2 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΝίκηΗττα
6 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 5 5:6 5 1 2 2 ΗτταΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΗττα
7 Καρίτσα ΑΕ 5 6:6 5 1 2 2 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΗτταΝίκη
8 Μετέωρα ΑΣ 4 6:10 5 1 1 3 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΝίκηΙσοπαλία
9 Διαγόρας Στεφανοβικείου 4 3:9 6 1 1 4 ΝίκηΗτταΙσοπαλίαΗτταΙσοπαλία
10 Θησέας Αγριάς 4 7:11 5 1 1 3 ΗτταΝίκηΗτταΝίκηΗττα
11 Αλμυρός 4 4:8 6 1 1 4 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΗτταΝίκη
12 Δίας Δίου ΟΦ 1 4:18 6 0 1 5 ΝίκηΗτταΝίκηΗτταΗττα
13 Αταλάντη ΑΠΟ 1 2:9 5 0 1 4 ΗτταΝίκηΗτταΗτταΝίκη
14 Ποταμιά ΑΟΜΧ 0 0:14 5 0 0 5 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα


  Πλέι οφ ανόδου στην Γ' (football league)    υποβιβασμός στο τοπικό 

Βαθ. = βαθμοί Γκολ = Γκολ υπέρ:κατά Αγ. = αγώνες Ν = νίκες Ι = ισοπαλίες Η = ήττες Φόρμα = Τελευταία Παιχνίδια

Copyright © 2009-2019 ΣΦΙΠ . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.