ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion



  Αποτελέσματα - 17η αγ. (26.01.2020)
Βαθμολογία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Πιερικός 39 31:4 16 12 3 1 ΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία
2 Θησέας Αγριάς 31 32:20 16 10 1 5 ΝίκηΝίκηΗτταΝίκηΝίκη
3 Σέλλανα ΑΟ 27 20:16 16 7 6 3 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκη
4 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 27 20:18 16 8 3 5 ΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗττα
5 Καρίτσα ΑΕ 26 25:12 16 7 5 4 ΗτταΙσοπαλίαΝίκηΗτταΙσοπαλία
6 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 26 19:14 16 7 5 4 ΗτταΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλία
7 Αταλάντη ΑΠΟ 22 19:24 16 7 1 8 ΗτταΗτταΝίκηΗτταΝίκη
8 Αλμυρός 19 14:18 16 5 4 7 ΗτταΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλία
9 Δίας Δίου ΟΦ 19 15:26 16 6 1 9 ΝίκηΝίκηΗτταΗτταΝίκη
10 Διαγόρας Στεφανοβικείου 18 12:17 16 4 6 6 ΝίκηΗτταΝίκηΝίκηΙσοπαλία
11 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 18 27:27 16 4 6 6 ΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκηΗττα
12 Μετέωρα ΑΣ 18 17:17 16 4 6 6 ΗτταΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλία
13 Οικονόμος Τσαριτσάνης 17 13:18 16 4 5 7 ΝίκηΗτταΗτταΗτταΗττα
14 Ποταμιά ΑΟΜΧ 2 7:40 16 0 2 14 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Θησέας Αγριάς 21 21:5 8 7 0 1 ΝίκηΝίκηΗτταΝίκηΝίκη
2 Πιερικός 19 16:0 7 6 1 0 ΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία
3 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 19 13:5 8 6 1 1 ΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗττα
4 Καρίτσα ΑΕ 18 17:4 9 5 3 1 ΗτταΙσοπαλίαΝίκηΗτταΙσοπαλία
5 Αταλάντη ΑΠΟ 18 15:9 8 6 0 2 ΗτταΗτταΝίκηΗτταΝίκη
6 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 17 10:3 8 5 2 1 ΗτταΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλία
7 Σέλλανα ΑΟ 15 10:7 8 4 3 1 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκη
8 Δίας Δίου ΟΦ 15 10:7 8 5 0 3 ΝίκηΝίκηΗτταΗτταΝίκη
9 Μετέωρα ΑΣ 13 10:3 8 3 4 1 ΗτταΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλία
10 Αλμυρός 11 9:10 8 3 2 3 ΗτταΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλία
11 Οικονόμος Τσαριτσάνης 11 12:12 8 3 2 3 ΝίκηΗτταΗτταΗτταΗττα
12 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 11 17:13 8 3 2 3 ΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκηΗττα
13 Διαγόρας Στεφανοβικείου 8 6:8 8 1 5 2 ΝίκηΗτταΝίκηΝίκηΙσοπαλία
14 Ποταμιά ΑΟΜΧ 2 5:14 8 0 2 6 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Πιερικός 20 15:4 9 6 2 1 ΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία
2 Σέλλανα ΑΟ 12 10:9 8 3 3 2 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκη
3 Θησέας Αγριάς 10 11:15 8 3 1 4 ΝίκηΝίκηΗτταΝίκηΝίκη
4 Διαγόρας Στεφανοβικείου 10 6:9 8 3 1 4 ΝίκηΗτταΝίκηΝίκηΙσοπαλία
5 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 9 9:11 8 2 3 3 ΗτταΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλία
6 Αλμυρός 8 5:8 8 2 2 4 ΗτταΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλία
7 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 8 7:13 8 2 2 4 ΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗττα
8 Καρίτσα ΑΕ 8 8:8 7 2 2 3 ΗτταΙσοπαλίαΝίκηΗτταΙσοπαλία
9 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 7 10:14 8 1 4 3 ΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκηΗττα
10 Οικονόμος Τσαριτσάνης 6 1:6 8 1 3 4 ΝίκηΗτταΗτταΗτταΗττα
11 Μετέωρα ΑΣ 5 7:14 8 1 2 5 ΗτταΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλία
12 Δίας Δίου ΟΦ 4 5:19 8 1 1 6 ΝίκηΝίκηΗτταΗτταΝίκη
13 Αταλάντη ΑΠΟ 4 4:15 8 1 1 6 ΗτταΗτταΝίκηΗτταΝίκη
14 Ποταμιά ΑΟΜΧ 0 2:26 8 0 0 8 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα


  Πλέι οφ ανόδου στην Γ' (football league)    υποβιβασμός στο τοπικό 

Βαθ. = βαθμοί Γκολ = Γκολ υπέρ:κατά Αγ. = αγώνες Ν = νίκες Ι = ισοπαλίες Η = ήττες Φόρμα = Τελευταία Παιχνίδια

Copyright © 2009-2020 ΣΦΙΠ. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.